Zalando

Zalando Lounge nyní s affiliate kampaní a provizí až 6 %

Módní hráč na evropské úrovni, Zalando Lounge, nyní nabízí affiliate kampaň, a to s provizí ve výši až 6 %! On-line nakupování na plné čáře ovládlo právě Zalando prostřednictvím svého nákupního klubu, Zalando Lounge. Svým zákazníkům poskytuje naprosto bezkonkurenční nabídku.

O Zalando Lounge

Do rodiny Zalando patří od roku 2010 také Zalando Lounge. Jedná se o jeden z nejpovedenějších nákupních klubů. Nabízí jedinečné rozšíření kmenového on-line prodejce Zalando. To znamená, že po registraci v Zalando Lounge zákazník získá například nárok na slevy top značek ve výši až 75 %.

Svou působnost rozšířilo až do 14 států, kde získalo podporu až 25 milionů zákazníků. Na území Evropy zapůsobilo Zalando Lounge značně v Rakousku a svém rodném Německu.

Od roku 2011 tak začalo Zalando dovážet zboží i do sousedních evropských zemí. V současné době je Zalando Lounge spuštěn v Belgii, Nizozemí, Francii, Finsku, Dánsku, Švýcarsku i Švédsku, Británii, Itálii a Španělsku.

Proč se registrovat v Zalando Lounge?

Zalando je jedním z nejvýznamnějších předních on-line prodejců top módy. Nabízí širokou nabídku kvalitního zboží. Nechybí ani komplexní zákaznický servis.

Registrovaným zákazníkům poskytuje nákup prémiových značek za snížené ceny. Sleva může dosahovat 80 % a to bez ohledu na nezávaznou doporučenou prodejní cenu. O všech akcích své členy informuje každý týden pravidelně prostřednictvím e-mailu.

Nabízené akce jsou ale časově omezené, proto je nutné vybírat a objednávat rychle! Konkrétně se jedná o třídenní akce, během kterých Zalando Lounge nabízí limitované kousky za značně snížené ceny. Jakmile akce skončí, Zalando již nemůže zboží přiobjednat

Výhody nákupu

Zalando Lounge nabízí ve své aplikaci prémiové zboží za bezkonkurenční ceny. Ruku v ruce se širokou nabídkou jde také komplexní zákaznický servis. Nákupčí doplňuje nabídku zboží každý den! Zalando Lounge spolupracuje s ověřenými partnery, kteří zaručují 100% pravost zboží.

 • provize až 6 %
 • více než 1900 značek
 • slevové akce až 80 %
 • bezplatná doprava po celé České republice
 • bezplatné a flexibilní vrácení zboží

Doprava zdarma

Pořídit si módu on-line dnes není žádný problém. Na Zalando ji pořídíte bez kompromisů a s bezplatnou dopravou. Veškeré zboží Zalando doveze po celé České republice zdarma. A to bez ohledu na velikost objednávky. Běžná dodací lhůta je mezi 2-5 dny.

Výjimečně se doba doručení na portálu Zalando Lounge může prodloužit oproti běžné dodací lhůtě až na 5 týdnů. Vzhledem k tomu, že zboží za takto nízké ceny je doručeno na sklad až po skončení akce, tím pádem ceny na uskladnění a distribuci klesají, může to v ojedinělých případech takto rapidně prodloužit dodací lhůtu.

Bezplatné vrácení zboží

Každý zákazník má právo na vrácení nepoužitých a nenošených položek v době až 30 dní. Pro bezplatné vrácení se musí zákazník zaregistrovat. Doklad pro vrácení zboží je součástí každého balíku. Zákazník zabalí balík, není nutno posílat zásilku v původním obalu, důležité je, aby zboží bylo především bezpečně doručeno zpět na sklad Zalando.

Výhody kampaně

Adsalva přináší výjimečnou příležitost se zapojit do affiliate kampaně mezinárodního online obchodu s módou. Kampaň je plná výhod, především co se týče vysoké provize až 6 %. E-shop nabízí oblečení s více než 1900 značkami, u kterých je pravost zaručena 100% spoluprací s předními módními značkami.

Provize 6 %

Affiliate kampaň nákupního klubu Zalando Lounge cílí především na zvýšení prodeje a upoutání nových zákazníků. Svého záměru mohou dosáhnout právě prostřednictvím affiliate sítě Adsalva, která aktuálně svým partnerům nabízí kampaň s provizí ve výši až 6 %.

Průběh provize následně po registraci probíhá následovně:

„Potenciální zákazníci (platné přihlášení uživatelů na web, mobilní web nebo do aplikace Zalando Lounge) projdou procesem ověření podle interních kritérií a KPI. Zalando Lounge si také vyhrazuje právo odmítnout výplatu provizí za zrušené a vrácené objednávky. U částečných výnosů se provize počítají ze zbývající hodnoty objednávky. “

Podmínky kampaně

Povoleno

 • Cashback portály
 • Obsah na webu
 • Emailing
 • Vyhledávače
 • Retargeting
 • Mediální makléři 

Nepovoleno

 • SEM/Search/PPC, striktní zákaz na klíčová slova Zalando Lounge a jakékoliv zkomoleniny nebo kombinace Zalando Lounge
 • Jediná možná kombinace možná pro PPC a vyhledávání – “Zalando Lounge voucher” nebo “Zalando Lounge voucher code”
 • Zákaz propagace mimo české weby, weby s erotickým, diskriminačním, extrémistickým a politicky radikálním obsahem

Sledujte Zalando Lounge

Objevujte nové trendy ze světa módy na webu Zalanda, na kterém si dokonce můžete vytvořit vlastní on-line šatník. Do toho si můžete vložit své vysněné i oblíbené kousky oblečení.

Sledujte nové trendy v Zalando Lounge glosáři. Začněte také sledovat i nadcházející akce a to s pomocí mobilní aplikace Zalando Lounge pro iOS i Android.

Tento program již není veřejně dostupný.

  Chcete náš e-book jak na affiliate v roce 2021?

  Vyplňte formulář a ihned vám ebook přistane do e-mailu!