TopProstěradla.cz affiliate kampaň s provizí až 11 %

Internetový obchod TopProstěradla.cz, s ryze českou firmou ČESKA Group a.s. za zády, nabízí ložní prádlo a bytový textil původem z České republiky. Nově spouští také affiliate kampaň až s 11% provizí. E-shop má na svém kontě celou řadu výhod, které neodlučitelně doprovází nákup i samotnou affiliate kampaň.

  • Vysoká provize 11 %
  • Slevové akce
  • XML feed zboží
  • Zboží k okamžitému odeslání
  • Zákaznický servis
  • Nadstandardní výměna nebo vrácení zboží
  • Možnost sledování zásilky

TopProstěradla.cz: Kdo to je?

E-shop TopProstěradla.cz je českou firmou ČESKA Group a.s. prodávající bytový textil a ložní prádlo té nejvyšší kvality. Na českém trhu působí již od roku 2015, tudíž není úplným nováčkem. Založení e-shopu i jeho expanze proběhla bez nutnosti zálohy investora. Produkty jsou k dispozici na internetovém e-shopu. Svým postupným růstem obchod rozšířil svou působnost po celé České republice a následně i do celého Slovenska.

E-shop nabízí zaručené výhody nákupu i samotné kampaně. Každý produkt TopProstěradla.cz musí nutně například před prodejem projít testem kvality. Samotní zákazníci využívají výhod jako je rychlé doručení, kvalita zboží, široký výběr a příznivé ceny.

Garance kvality

Bytový a ložní textil značky TopProstěradla.cz se osvědčil u většiny českých testovacích společnostech. Každý produkt prochází přísnou kontrolou kvality. Tudíž žádný zákazník nedostane své zboží, aniž by nebylo testováno.

Test kvality se provádí na veškerém zboží, bez ohledu na to, zda se jedná o prostěradlo či o povlečení. E-shop převyšuje svou konkurenci právě především kvalitou zboží, kterou je schopen stoprocentně zaručit.

Benefity pro každého zákazníka

Snaží se vždy nabídnout benefit k nákupu navíc. Více než 95 % zákazníků dostává k objednávce dárek. Dárky se liší dle hodnoty nákupu, každý zákazník si z nabídky benefitů může sám vybrat. Snahou je udržení si i nejnižší cenu za dopravu. Oproti konkurenci často spolupracují s dopravci, pořádají akce – doprava na zásilkovnu za 1 Kč apod… Vždy zákazníkovi k nákupu nabízí i něco speciálního navíc.

Doprava zdarma

Pokud nákup převyšuje cenu 799,- je doprava zcela zdarma. Za své služby e-shop nepožaduje vysoké ceny za zboží ani poštovné. Výše poštovného je fixně stanovená – 89,-. Stejné poštovné zákazník platí bez ohledu na velikost objednávky nebo je objednávka vícekusová.

Vrácení zboží

Zásadní výhodou nákupu na e-shopu TopProstěradla.cz je výměna nebo vrácení zboží až 21 dní po nákupu. Jedná se o naprostou novinku českého trhu. Možné vrácení či výměna ve lhůtě 21 dní zcela převyšuje standardní lhůty ostatních e-shopů na českém trhu.

Zákaznický servis

Zákazník je na prvním místě. Za úspěchem e-shopu stojí z velké části osobní přístup k zákazníkovi.

Newsletter posílám já svým jménem. Zákazníci tak neříkají, že nakoupili na Topprostěradla.cz, ale u Ctirada.

Myšlení obchodu se řídí především osobním přístupem a změnou náhodného zákazníka ve stálého. E-shop slouží celé řadě zákazníků s 10+ nákupy. TopProstěradla.cz se může chlubit objednávkami Pražskému hradu, Policejnímu ředitelství ČR, ale samozřejmě i českým celebritám. Každý rok dobrovolně darujeme své reklamní zboží potřebným útulkům.

Nejvýhodnější na trhu

Usilují o nejširší nabídku na trhu. Každý týden přináší svým zákazníkům novinky. Budí dojem, že se v prostředí TopProstěradla.cz neustále něco děje. Nestojí o nálepku pouze sezonní nabídky. Nad konkurencí převyšuje i vlastní fotografování zboží. Nepřebírají obrázky od výrobců ani dodavatelů. Zákazník tak získá větší jistotu, jak zboží ve skutečnosti vypadá. Obrázky od výrobců se značně liší od reálného vzhledu – barevným odstínem, vzorem.

Kampaň TopProstěradla.cz

Zajímavou affiliate kampaň internetového obchodu TopProstěradla.cz přináší spolehlivá mezinárodní síť Adsalva s vysokou provizí dosahující až 11 %. Kampaň e-shopu je atraktivní především vzhledem ke svému meziročnímu růstu, nabízenému XML feedu. Na webových stránkách obchodu neustále najdete pravidelné slevové akce, díky kterým nabízí nejvýhodnější nabídku na českém trhu. Úspěch obchodu dokazuje kvalitní zákaznický servis, který stojí za objednávkami například z Pražského hradu.

Vysoká provize: 11 %

Inzerent, TopProstěradla.cz, chce zvýšit prodejní obrat a získat nové zákazníky. Prostřednictvím affiliate sítě Adsalva nabízí partnerům provizi ve výši až 11 % za zprostředkovaný prodej. Konkrétně tato provize se počítá z ceny bez DPH a bez dopravy. Zároveň tak se schvaluje po ochranné lhůtě na vrácení zboží.

Růst e-shopu TopProstěradla.cz

Zakladatelé e-shopu sledují především meziroční růst za dané období. Aktuální meziroční růst za měsíc červen roku 2020, tvoří přesně 40 %. Primárně cíl na roční tržbu 100 milionů. S odkazem na dosavadní výsledky a trendy by tento cíl měl být dosažen již v první třetině listopadu roku 2020. E-shop s pětiletou zkušeností na trhu tak poprvé přesáhne roční růst 100 milionů.

TopProstěradla.cz byl založen pouze s osobním vkladem 60 tisíc. Od samého počátku fungujeme bez pomoci investorů. Za růstem obchodu stojí pětiletá práce. Postupně se propracoval mezi největší hráče svého oboru v online prostředí. Svou působnost rozšiřuje i za hranice České republiky, větší aktivitu vyvíjí na Slovensku. E-shop získá i další rozměr, velkoobchod. Brzy se sklady rozšíří z původních 50 m²  až na 1600 m².

XML feed

TopProstěradla.cz umožňuje na svém webu také službu XML feed. Prostřednictvím této služby se dají načíst všechny produkty z e-shopu včetně obrázků, cen a popisků do svého e-shopu či katalogu.

Pravidelné slevové akce

Internetový obchod pravidelně plánuje a nabízí slevové akce, které jsou časově omezené. Na svých webových stránkách je vyčleněna samostatná kategorie zboží.

Chcete náš super e-book?

Právě dokončujeme e-book: Jak na affiliate v roce 2020.
Vyplňte formulář níže a my vám e-book zašleme hned, jak bude hotový.