Módní obchod About You přináší affiliate kampaň s provizí až 15 %

Internetový obchod About You je jedním z předních módních e-shopů, který se zaměřuje na světové trendy oblečení a módní doplňky. Nákup probíhá jen a pouze prostřednictvím mobilního telefonu již od roku 2014. Aktuálně e-shop nabízí affiliate kampaň s neuvěřitelnou provizí ve výši až 15 %. Na svém kontě mají celou řadu výhod, které neodlučitelně doprovází nákup i samotnou affiliate kampaň.

 • Vysoká provize za nového zákazníka 15 %, stálého 7,5 %
 • Slevové akce
 • Zboží k okamžitému odeslání
 • Zákaznický servis
 • Nadstandardní výměna nebo vrácení zboží
 • Možnost sledování zásilky

Světový e-shop módy. Kdo je About You?

Je jednou z nejrychleji rostoucích společností elektronického obchodování v Evropě. Jako společnost zaměřená na módu a technologii spolu se silným týmem, jejíž ambicí je digitalizovat klasickou nákupní procházku vytvořením inspirativního a přizpůsobeného nakupování na smartphonu. E-shop s módou se stal úspěšným ihned od svého založení v roce 2014.

Zaměřuje se na známé sportovní i módní značky oblečení, obuvi a doplňků. AboutYou patří pod německou značku Otto Group, jenž je nejrychleji rostoucím internetovým obchodem na celém světě. Totožná značka stojí i za jinými módními obchody – Bonprix, OTTO. Jeden reklamní spot About You se dotkl více než 75 % obyvatel (cca 3,5 milionu lidí). 

 • 461 milionů – příjmy EUR v roce 2018/19
 • 1 miliarda – hodnota společnosti v USD
 • 10 trhů za 5 let
 • 700 zaměstnanců z více než 40 národností

Výhody nákupu na AboutYou

E-shop se chytl své šance při vývoji módního průmyslu. Před několika lety se móda dostala z výkladních skříní nákupních center do nabídky internetových stránek. About You si stanovilo svůj cíl. Vytvořit místo, kde najdete módu, necháte se inspirovat, který bude přesně odpovídat vašemu stylu, a tak nabídnou každému zákazníkovi jedinečný módní internetový obchod. Obchod svůj růst nezastavuje a nabízí tak čím dál tím bohatší nabídku zboží. Díky svému respektovanému brandu si může také dovolit celou řadu výhod jako bonus pro každého zákazníka – vrácení a doprava zdarma, slevové akce, možnost bezplatného vyzkoušení, rychlé dodání…

Slevové akce & slevové kódy

Obchod si zakládá na myšlence být rychlejší než ostatní internetové obchody s módou. Proto spouští časté slevové akce. Všechny své výprodeje plánují se značným předstihem tak, aby byly efektivní. Nesmíme opomenout ani pravidelné posezónní výprodeje, kterými se e-shop si získal pevnější důvěru svých stálých zákazníků. 

About You nabízí svým věrným zákazníkům slevové kódy. E-shop ale také spolupracuje se svými influencery, kteří mají možnost sdílet své vlastní kódy, které sledující mohou využít při realizaci platby. Jednoduše může zákazník napsat slevový kód do kolonky do řádku Slevový kód. Celková hodnota nákupu se pak automaticky upraví dle výše slevy. 

Platba mnoha způsoby

Způsob platby si můžete vybrat hned z několika platebních možností. E-shop umožňuje následujícími platební možnosti: platba kreditní kartou, PayPal, PayU a platba na dobírku. Faktura bude odeslána přes e-mail, hned jak bude objednávka vyexpedována.

Bezplatná doprava a vrácení zboží

Náklady na dodání a také vrácení zboží hradí ABOUT YOU. Poštovné je tedy zcela zdarma. Vrácení zboží je vždy zdarma. 

 1. Zabalíte zboží do stejného balíčku, ve kterém bylo doručeno.
 2. Přibalíte formulář pro vrácení.
 3. Na dobře uzavřený balík nalepíte etiketu.
 4. Přineste balík na nejbližší pobočku PPL.

Rychlé dodání

Doba dodání produktů, které jsou na skladě, činí 2-4 pracovní dny. Momentálně je možné doručit zásilku v rámci České republiky, Slovenska, Německa, Rakouska, Nizozemska, Belgie, Švýcarska, Polska, Rumunska, Maďarska, Slovinska, Litvy, Lotyšska a Estonska.

Možnost vrácení zboží do 100 dnů

Zboží lze vrátit do 100 dní po obdržení objednávky. Peníze za vrácené zboží se  ve většině případů vrací způsobem, který byl zvolený i pro platbu zboží. V případě platby na dobírku, je nutné zadat bankovní údaje, aby peníze mohly být zaslány bankovním převodem. Zboží si můžete vyzkoušet doma, v případě, že vám nebude vyhovovat, vrátíte ho na nejbližší pobočku parcelshopu ve vašem městě.

Bezpečné nakupování

E-shop navzdory podléhá každoročně rostoucímu tlaku na ochranu osobních údajů svých zákazníků. I přes všechny hrozby číhající při online obchodu i online platbách, About You je schopen zaručit co největší možnou ochranu proti úniku osobních údajů a citlivých dat. E-shop je chráněný protokolem (SSL), který vloží mezi transportní a aplikační vrstvu ještě vrstvu navíc, která dokáže zabezpečit komunikaci šifrováním a umožní ověření totožnosti.

Výhody kampaně About You

Affiliate kampaň internetového obchodu, známého brandu po celém světě, zaručuje kvalitu zboží svou zavedenou a proslulou značkou. Je jednou z nejrychleji rostoucích společností obchodující po celé Evropě. About You má na svém kontě desítku trhů, na kterých expandoval a začal okamžitě růst. Affiliate kampaň již zavedené značky je zaručeně tou nejpřínosnější.

Publishers na prvním místě

Kampaň e-shopu About You je vhodná primárně pro publishery propagující oblečení. Obchod spolupracuje s mikro i makro influencery. Příspěvky jsou vhodné do jakéhokoliv časopisu nebo lifestyle magazínu zaměřeného na svět módy a aktuálních trendů.

Bohatá nabídka

Obchod se pyšní také svým velkým sortimentem známých světových značek, které prezentuje na svých modelkách a modelech. Snaží se inspirovat své zákazníky aktuální světovou módou, značek a stylů. Internetový obchod však neupřednostňuje kvantitu nad kvalitou. Na e-shopu si vždy můžete vybrat ze široké nabídky zaručeně kvalitní módy nejnovějších trendů.

Aktuálně: Tato affiliate kampaň je v současné době pozastavená. O změnách Vás budeme informovat

Chcete náš super e-book?

Právě dokončujeme e-book: Jak na affiliate v roce 2020.
Vyplňte formulář níže a my vám e-book zašleme hned, jak bude hotový.