adsalva affiliate síť

Spouštíme mezinárodní affiliate síť Adsalva

Jsme nová mezinárodní affiliate síť Adsalva složená z ostřílených profesionálů v online prostředí. Dokážeme propojovat úspěšné inzerenty s ambiciózními publishery tak, aby byli všichni spokojení. Co nás odlišuje od konkurence a koho chceme zaujmout?

Máme radost, že vám můžeme konečně představit novou affiliate síť Adsalva, na které jsme makali několik posledních měsíců. Cílíme s ní hlavně na středoevropský a východoevropský region. Ačkoliv je náš tým různorodý, máme jedno společné – všichni jsme velcí affiliate nadšenci. Máme tady jak léty praxe ostřílené profesionály, tak mladé lidi, kteří se zase skvěle orientují v současných trendech, a proto se skvěle doplňujeme!

Například náš šéf Ivo Prax je vystudovaný právník a v affiliate prostředí se pohybuje už dobrých deset let. Michal Hardyn je zase startupový nadšenec a neustále hledá nová inovativní řešení. 

Co máme za sebou?

V současné době provozujeme affiliate projekty jako je Tipli.cz, PestrýJídelníček.cz, VímVíc.cz a další. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími affiliate hráči v regionu, například se Skrblík.cz, Vratné Peníze nebo Vaše Kupóny.

Úzké vztahy máme i se zahraničními cashback portály a kupónovými weby. Naše zkušenosti se opírají o praxi spojenou s tvorbou čtyř affiliate sítí v posledních 12 letech, které v současné době využívá přes 500 inzerentů a 10 tisíc publisherů. Jedná se o eSpolupráci, Paylo, TopTrack a AffiliateClub, dnes známý jako AffiliatePort.

Za rok 2019 jsme utržili 70 milionů korun v affiliate marketingu a prodeji reklamy. Naším strategickým a finančním partnerem je investiční společnost KOOPEO Ventures, která investuje do technologických společností a nemovitostí.

Individuální přístup

Od konkurence nás odlišuje nabídka neotřelých kampaní na míru a kontakt přímo na jednatele. Rádi se setkáváme s lidmi osobně a navazujeme nové kontakty. Důležitá je pro nás otevřenost v komunikaci ke klientovi.

Možná nás znáte z HR večerů, které ukázaly sílu a přínos setkání úspěšných lidí. V tom budeme pokračovat. Plánujeme nové události v oblasti affiliate rodiny, a to E-business večery pro budování naší affiliate komunity. Také spustíme virtuální komunikaci pro partnery s odborným poradenstvím.

Ivo Prax adsalva
Ivo Prax | Adsalva sales

Mezi naše cílové klienty patří TOP affiliate skupiny, jako jsou cashback portály, kupónové weby, obsahové weby a lidi zaměření na arbitráž. Zajímáme se o společnosti, které již mají zkušenosti v affiliate marketingu a chtějí tuto sekci ve své firmě nadále rozvíjet. Nabízíme firmám propracovanou podporu při vedení kampaní a tipy na zlepšení online marketingu, správy webu a profilaci reklamy a emailových kampaní s důrazem na konverze.

Chceme propojovat affiliate sítě a poskytnout prostor pro všechny strany prostřednictvím našich sociálních sítí i našeho blogu, kde připravujeme exkluzivní rozhovory a tipy z oblasti affiliate marketingu + e-booky s lídry v oboru.

Sledujte naše sociální sítě a těšte se na další články. Pokud máte zájem o spolupráci, napište přímo jednateli na email prax@adsalva.com.

Pojďme společně budovat affiliate marketing!

    Chcete náš e-book jak na affiliate v roce 2021?

    Vyplňte formulář a ihned vám ebook přistane do e-mailu!