Adsalva Talks #1: Online platby

Představujeme vám platformu Adsalva Talks, jejíž prvním tématem jsou online platby. Online konference se zúčastnili Václav Urbánek, Adam Kolesa, Jan Vodička a Petr Šmíd. Podívejte se na záznam z videokonference, které si můžete spustit přímo uvnitř článku.

Jednou z novinek, se kterou přichází mezinárodní affiliate síť Adsalva, je výraznější tvorba obsahu. Nechceme ovšem vytvářet stejný obsah, jaký mají všichni ostatní. Chceme přinášet neobvyklé pohledy a názory top významných hráčů online scény. 

Reagujeme na současný nouzový stav, při němž nebylo možné se společně sejít ani v jednom z krásných prostorů, kde jsme například pořádali již tradiční HR večery, neváhali jsme uspořádat online diskuzi. Adsalva Talks je novou platformou online, která se soustředí na zajímavá témata marketingu prostřednictvím online konference. 

Ivo Prax, zakladatel mezinárodní affiliate sítě Adsalva, uvádí první a unikátní #Adsalva Talks na téma Online platby. K diskuzi pozval lídry předních online firem na českém trhu. Diskuze se účastnili

  • Václav Urbánek (Head of Sales pro Twisto)
  • Adam Kolesa (Project Lead v Mall)
  • Jan Vodička (Marketingový manažer pro GoPay)
  • Petr Šmíd (Head of Consumer Marketing pro Google)

Online platby, neboli elektronický platební systém, usnadňuje přijímání elektronických plateb za online transakce. Vzhledem k čím dál častější využívání internetového nakupování a bankovnictví se staly tyto služby populárnější. Hlavních představitelů online plateb z firem Twisto, GoPay, Mall Group, a Google jsme se ptali na tyto otázky:

  1. Co Vám v marketingu funguje nebo nefunguje?
  2. Výhodou je tedy spolupráce s konkrétními partnery?
  3. Jaká je Vaše zkušenost s influencery?
  4. Existuje něco, co jste si představovali, že bude skvělé, ale ono to nevyšlo?
  5. Co v následujících měsících připravujete?

Záznam z Adsalva Talks #1 je také dostupný na našem YouTube kanálu.

Chcete náš super e-book?

Právě dokončujeme e-book: Jak na affiliate v roce 2020.
Vyplňte formulář níže a my vám e-book zašleme hned, jak bude hotový.